Інструкція з розшифровування параметрів руху тягового рухомого складу за електронними швидкостемірними стрічками

В Інструкції викладені основні вимоги щодо розшифровування параметрів руху поїздів, зареєстрованих електронними локомотивними швидкостемірами, встановлений порядок ведення облікових журналів та порядок розгляду виявлених порушень нормативних документів під час ведення поїздів та виконання маневрової роботи.

Наведені приклади записів з реєстрації параметрів руху локомотива та роботи приладів безпеки. Інструкція призначена для техників-розшифровувачів швидкосте-мірних стрічок, машиністів-інструкторів, працівників ревізорського апарату, керівників служб, депо та інших працівників локомотивного господарства залізниць України.

Подробнее в PDF

ЦП-0174 Інструкція з улаштування та експлуатації залізничних переїздів

Наведені основні положення з улаштування, обслуговування та утримання залізничних переїздів, що експлуатуються на залізницях України.

Призначена для працівників залізничного транспорту України причетних до проектування, будівництва й експлуатації залізничних переїздів.

Подробнее в PDF

ЦП-0125 - Методичні вказівки зі складання масштабних і схематичних планів станцій та поздовжніх профілів колій

Наведено основні вимоги щодо складання масштабних і схематичних планів станцій і поздовжніх профілів шляхів. Для працівників залізниць України.

Подробнее в PDF

Середні норми витрат МВСП ЦП-0123

Наведено середні для залізниць України норми витрат матеріалів і виробів на поточне утримання і всі види ремонтів колії та колійних пристроїв, в тому числі й заміну рейок і стрілочних переводів, а також на покілометровий запас матеріалів верхньої будови колії.

Призначена для працівників колійного господарства залізниць України.

Подробнее в PDF

Страницы